Κομοδίνο Solo Σονόμα-Βέγκε 45x35x38.5cm
95.90€ Original price was: 95.90€.59.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59.90€.
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 60x23x100cm Σονόμα
57.44€ Original price was: 57.44€.35.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 35.90€.
Κρεμαστό Ράφι Alex 124x25x32εκ Γραφίτης-Σονόμα
63.90€ Original price was: 63.90€.39.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 39.90€.
Ράφι κρεμαστό ALEX υψηλής ποιότητας και αντοχής, σε απόχρωση γραφίτη-σονόμα. Το ράφι διαθέτει τρεις ανοιχτούς χώρους, για να τοποθετήσετε βιβλία, διακοσμητικά ή οτιδήποτε άλλο θέλετε. Ιδανική λύση για να οργανώσετε και να διακοσμήσετε τον παιδικό ή και εφηβικό δωμάτιο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 124x25x32cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-ALEX125
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΑΦΙΑ
Σχετικά προϊόντα
Κρεμαστό Ράφι Callisto-100 Σκούρο Δρυς 100×19.5x25cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALSH100-2
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σκούρο Δρύς |
| Διαστάσεις | 100×19.5x25cm |
Κρεμαστό Ράφι Callisto-100 Χρυσό Δρυς 100×19.5x25cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALSH100
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 100×19.5x25cm |
Κρεμαστό Ράφι Pavi Βελανιδιά 120×28.1×28.8cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVICAB120
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 120×28.1×28.8cm |
Κρεμαστό Ράφι Reno Σονόμα 33x20x36cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-RENOSHEL
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 33x20x36cm |
Κρεμαστό Ράφι Shelf Cashmere 33x20x36cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-RENOSHEL-2
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 33x20x36cm |
Κρεμαστό Ράφι Shelf Λευκό 33x20x36cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-RENOSHEL-1
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 33x20x36cm |
Κρεμαστό Ράφι Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 120x25x16.6cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMYSHELF120
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 120x25x16.6cm |
Ραφιέρα SUNY 105x15x50cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
KO-SUNYSONOMA
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 105x15x50cm |
