Κρεμάστρα Karin Cashmere 80x23x100cm
111.84€ Original price was: 111.84€.69.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 69.90€.
Κρεμάστρα Pavi Βελανιδιά 80x23x100cm
79.84€ Original price was: 79.84€.49.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 49.90€.
Κρεμάστρα Laura 50x34x208,8εκ Σονόμα-Μαύρη
121.50€ Original price was: 121.50€.75.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 75.90€.
Κρεμάστρα για πανωφόρια ιδανική για την είσοδο του σπιτιού σας. Διαθέτει 2 ράφια οπού μπορείτε να τοποθετήσετε και τις τσάντες σας καθώς φτάνετε στο σπίτι σας. Ένα ιδιαίτερο έπιπλο που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού σας.
| Βάρος | 26 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μαύρο |
| Διαστάσεις | 50×208.8x34cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-LAUHANGER
Κατηγορία: ΚΑΛΟΓΕΡΟΙ - ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 3ΠΛΟΣ WYATT HM8610.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΒΑΣΗ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X173Υεκ.
Διαθέσιμο
49.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0503169-HM8610.02
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
Διαθέσιμο
24.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0503221-HM9573.01
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9575.02 ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ-7 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 41x41x176Y εκ.
Διαθέσιμο
18.99€
Κωδικός Προϊόντος:
0503226-HM9575.02
Καλόγερος ρούχων Bamile pakoworld μαύρο μέταλλο και rubberwood σε φυσική απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
226-000028
Καλόγερος ρούχων Zensine pakoworld μέταλλο σε μαύρη απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
226-000024
Κρεμάστρα Solo 40x30x194cm Sonoma με λεπτομέρειες Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOHANG
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 40x30x194cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Γκρι 90x10cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HANG900-2
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 80x23x100εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-WIE80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
