Κρεβάτι Viva Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x200cm
249.00€ Original price was: 249.00€.149.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 149.90€.
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Λευκή 90x10cm
29.90€ Original price was: 29.90€.15.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 15.90€.
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Γκρι 90x10cm
29.90€ Original price was: 29.90€.15.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 15.90€.
Κρεμάστρα Τοίχου Sara, 90x10cm, ιδανική για την είσοδο του σπιτιού σας ή την κρεβατοκάμαρα σας, σε γκρι απόχρωση.
H κρεμάστρα, διαθέτει έξι μαύρους γάντζους.
Μπορείτε να συνδυάσετε την κρεμάστρα, με τα υπόλοιπα έπιπλε της σειράς Sara.
Ένα χρήσιμο έπιπλο που δεν πρέπει να λείπει απο κανένα σπίτι.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-HANG900-2
Κατηγορία: ΚΑΛΟΓΕΡΟΙ - ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Κρεμάστρα Τοίχου 80x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPWIE80W
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ BILLY HM18075.01 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ-ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΒΑΣΗ ΜΕ ΞΥΛΟ Φ37,5X180Υεκ.
Διαθέσιμο
28.45€
Κωδικός Προϊόντος:
0503242-HM18075.01
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9572.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 8 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ36x172Yεκ.
Διαθέσιμο
28.45€
Κωδικός Προϊόντος:
0503220-HM9572.01
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9574.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-8 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 48x48x173Υεκ.
Διαθέσιμο
19.99€
Κωδικός Προϊόντος:
0503223-HM9574.01
Καλόγερος ρούχων Bamile pakoworld λευκό μέταλλο και rubberwood σε φυσική απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
226-000029
Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Λευκό 100x10x90cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-RENOHANG-1
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 100x10x90cm |
Κρεμάστρα Solo 40x30x194cm Sonoma με λεπτομέρειες Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOHANG
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 40x30x194cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 60x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPWIE60W
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x23x100cm |
