ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9572.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 8 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ36x172Yεκ.
28.45€
| Βάρος | 9 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Ο καλόγερος ΗΜ9572.01 είναι ένα έπιπλο χρησιμότατο για κάθε χώρο. Είναι μεταλλικός με καλαίσθητη κολώνα και στρογγυλή μαρμάρινη βάση, που παρέχει το απαραίτητο χαμηλό κέντρο βάρους. Παρέχει 8 θέσεις κρέμασης συν μία στην κορυφή, με καλύμματα στις άκρες. Πρόκειται για ένα πανέμορφο κομμάτι που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού ή του επαγγελματικού σας χώρου.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
Φ36×172Υ εκ.
ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ:
Ο καλόγερος είναι μεταλλικός με ηλεκτροστατική βαφή. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι μια διαδικασία ξηρής επίστρωσης που χρησιμοποιείται ως μεταλλικό φινίρισμα. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι η επίστρωση ξηρής σκόνης μέσω ηλεκτροστατικής διαδικασίας, η οποία στη συνέχεια «κολλάει» στο μέταλλο μέσω της θερμότητας.
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ:
Ένα σκούπισμα με ένα πανάκι είναι αρκετό για να καθαρίσετε τον καλόγερο.
*Ο καλόγερος παραδίδεται αμοντάριστος σε εργοστασιακές συσκευασίες
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Κρεμάστρα Τοίχου 80x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9574.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-8 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 48x48x173Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ JUDE HM0040.01 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ 37xΥ176 εκ.
Διαθέσιμο
Καλόγερος ρούχων Bamile pakoworld μαύρο μέταλλο και rubberwood σε φυσική απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κρεμάστρα Karin Cashmere 80x23x100cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Cashmere 100x10x90cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 100x10x90cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 60x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x23x100cm |
