Νεροχύτης Pyramis Bradford 1B 1D 78x43.5cm Ένθετος με μία γούρνα και αποστράγγιση
96.00€ Original price was: 96.00€.59.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59.90€.
Ντουλάπα Neptune Τρίφυλλη Λευκό-Σονόμα 132x55x197cm
399.90€ Original price was: 399.90€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Ντουλάπα Linea Γκρι 120x60x215cm
480.00€ Original price was: 480.00€.299.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 299.90€.
Ντουλάπα Linea, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε γκρι χρυσό δρυς.
Η ντουλάπα διαθέτει:
• Εξαιρετικά στιβαρό σκελετό,
• Δύο συρόμενες πόρτες,
• Δύο μεταλλικές ράγες για το κρέμασμα των ρούχων,
• Ράφια για οργάνωση
Η ντουλάπα είναι από τα σημαντικότερα έπιπλα του σπιτιού, για τον λόγο αυτό, χρειάζεται να σκεφτείτε αρκετά για να επιλέξετε την κατάλληλη για τον χώρο σας, προκειμένου να τον διαμορφώσετε σύμφωνα τις ανάγκες σας.
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-LINEA-3
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΕΙΣΟΔΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Damis 90.5x35x203εκ Ντουλάπα Ραφιέρα με Συρτάρια Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMREG2D2S
| Βάρος | 59 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 90.5x35x203cm |
Top Mix Ντουλάπα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG2D1S
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Ντουλάπα Linea Λευκή 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-1
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Λευκή με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR-1
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Χρυσό Δρυς 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-2
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Δίφυλλη Top Mix 60x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPSFZ2D1S60W
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x33x183cm |
Ντουλάπα Δίφυλλη Top Mix 60x33x183cm Σονόμα με Καθρέπτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPSFZ2D1S60
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x33x183cm |
Ντουλάπα Μονόφυλλη Laura 66x35x208.8εκ Σονόμα-Μαύρη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-LAURA
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μαύρο |
| Διαστάσεις | 66x35x208.8cm |
