Damis Επιπλο TV 134x45x39εκ Με MDF Διακόσμηση Sonoma
127.90€ Original price was: 127.90€.79.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 79.90€.
Norton Κρεμαστό Ράφι 127x28x20εκ Σονόμα
41.44€ Original price was: 41.44€.25.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 25.90€.
Damis 90.5x35x203εκ Ντουλάπα Ραφιέρα με Συρτάρια Sonoma
303.84€ Original price was: 303.84€.189.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 189.90€.
Ντουλάπα που συνδιάζει ράφια, 2 συρτάρια και 2 ντουλάπια, σε sonoma απόχρωση. Ιδανικό για την διακόσμηση της εισόδου αλλά και άλλων χώρων του σπιτιού σας.
| Βάρος | 59 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 90.5x35x203cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-DAMREG2D2S
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΕΙΣΟΔΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ντουλάπα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG2D1S
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Ντουλάπα Linea Γκρι 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-3
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Λευκή 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-1
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Σονόμα 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Χρυσό Δρυς 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-2
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Χρυσό Δρυς με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR-2
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Δίφυλλη Top Mix 60x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPSFZ2D1S60W
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x33x183cm |
Ντουλάπα Μονόφυλλη Laura 66x35x208.8εκ Σονόμα-Μαύρη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-LAURA
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μαύρο |
| Διαστάσεις | 66x35x208.8cm |
