Σύνθεση τηλεόρασης Morocco Λευκό-Χρυσό Δρυς 175x39x113.5cm
349.90€ Original price was: 349.90€.249.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 249.90€.
Ανώστρωμα Cool Gel 4cm με αποσμώμενο κάλυμμα 150x200x4cm
259.00€ Original price was: 259.00€.135.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 135.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης Floks 169.5×40.5×170.5εκ Sonoma-Λευκό
319.90€ Original price was: 319.90€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Σύνθεση Floks, 169.5×40.5×170.5. Ένα μίνιμαλ αλλά παράλληλα κομψό έπιπλο τηλεόρασης ιδανικό για όλα τα γούστα. O χώρος για την τηλεόραση είναι 128×83. Διαθέτει ένα μεγάλο ντουλάπι σε λευκό χρώμα και αρκετά εξωτερικά ράφια για να τα διακοσμήσετε. Μια σύνθεση η οποία ταιριάζει και σε μικρούς χώρους.
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 169.5×40.5×170.5cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-FLOKSWH
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPMIXSET3
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σύνθεση 36146-ARCW2 Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 298x194x40cm
Διαθέσιμο
552.98€
Κωδικός Προϊόντος:
36146-ARCW2
Σύνθεση Alva Ανθρακί +Φυσικό Golden craft 2,60×171,5×30-40cm
Διαθέσιμο
332.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_36144-ALV_g
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos2 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS2
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm, 35x22x75cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Astin 203×45.3×180εκ Χρυσός Δρύς Με Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ASTIN
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 203×45.3x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO-1
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
