Σύνθεση 36146-ARCW2 Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 298x194x40cm
552.98€
Διαστάσεις:298x194x40cm (Μ/Υ/Β)
Χρώμα: λευκό
Σκελετός: Λευκό
Πόρτες: Λευκό High closs
Λεπτομέρειες: Grandson
Υλικό κατασκευής: laminated μοριοσανίδα
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Ψημένο κρύσταλλο στην πόρτα
Οι πραγματικές φωτογραφίες αντιστοιχούν στο σχέδιο 36146-arcw-mini και σκοπό έχουν να δείξουν τις λεπτομέρειες της σειράς
Στην τιμή δεν περιλαμβάνεται ο φωτισμός ( Led+Διακόπτης πατώματος+Μετασχηματιστής)
Διαστάσεις συσκευασιών: 196x55x9cm / 195x41x10cm / 149x28x4cm / 105x85x7cm
Βάρος συσκευασιών: 45kg / 31kg / 6kg / 31kg
| Βάρος | 4000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
36146-ARCW2
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPMIXSET3
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σύνθεση Talina_ec Λευκό+Kingstone Oak 270x175x48cm
Διαθέσιμο
304.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Talina_36_ec
Σύνθεση Talina_ec_1 Λευκό+Kingstone Oak 240x175x48cm
Διαθέσιμο
251.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Talina_36_ec_1
Σύνθεση Τηλεόρασης Astin 203×45.3×180εκ Χρυσός Δρύς Με Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ASTIN
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 203×45.3x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO-1
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Floks 169.5×40.5×170.5εκ Sonoma-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-FLOKSWH
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 169.5×40.5×170.5cm |
