Ράφι Κρεμαστό Norton 87x22x20εκ Σονόμα
30.24€ Original price was: 30.24€.18.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 18.90€.
Συρταριέρα Norton Σονόμα 87x40x91.5εκ
217.50€ Original price was: 217.50€.135.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 135.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης Floks 170x41x170εκ SONOMA (φυσικός δρύς)-γραφίτης
319.90€ Original price was: 319.90€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Σύνθεση Floks, 169.5×40.5×170.5. Ένα μίνιμαλ αλλά παράλληλα κομψό έπιπλο τηλεόρασης ιδανικό για όλα τα γούστα. O χώρος για την τηλεόραση είναι 128×83. Διαθέτει ένα μεγάλο ντουλάπι σε χρώμα γραφίτη και αρκετά εξωτερικά ράφια για να τα διακοσμήσετε. Μια σύνθεση η οποία ταιριάζει και σε μικρούς χώρους.
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Φυσικό |
| Διαστάσεις | 170x41x170cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-FLOKSGR
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση Alva Ανθρακί +Φυσικό Golden craft 2,60×171,5×30-40cm
Διαθέσιμο
332.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_36144-ALV_g
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BADAN
| Βάρος | 71 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 188x35x181cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Astin 203×45.3×180εκ Χρυσός Δρύς Με Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ASTIN
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 203×45.3x180cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης DAMIS Sonoma με MDF λεπτομέρειες 237.5x45x210εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMISSET2
| Βάρος | 86 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 237.5x45x210cm |
