Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
349.00€ Original price was: 349.00€.159.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 159.90€.
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Σκούρο Δρυς-Γραφίτης 200x40x180cm
349.00€ Original price was: 349.00€.159.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 159.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης Jasmin 170×41.5×170εκ Wenge(Σοκολά)-Λευκό
297.50€ Original price was: 297.50€.155.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 155.90€.
Μοντέρνα Σύνθεση τηλεόρασης με ένα ντουλάπι Λευκό στο κάτω μέρος της. Εξαιρετική σχεδίαση και απόλυτα εργονομικό. Με ιδανικές διαστάσεις 170×41,5×170 που ταιριάζει ακόμη και στους πολύ μικρούς χώρους. Ο χώρος για την τηλεόραση είναι 100×77. Ο συνδυασμός των χρωμάτων Wenge με Λευκό ταιριάζουν απόλυτα και προσφέρουν στο χώρο σας ένα ολοκληρωμένο και εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
| Βάρος | 73 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σοκολά,Λευκό |
| Διαστάσεις | 170×41.5x170cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-JASMIN
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση 36146-ARCW Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 270x194x40cm
Διαθέσιμο
545.98€
Κωδικός Προϊόντος:
36146-ARCW
Σύνθεση 36146-ARCW-mini Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 198x194x40cm
Διαθέσιμο
355.98€
Κωδικός Προϊόντος:
36146-ARCW-mini
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Γκρεζ 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γκρεζ |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO-1
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση τοίχου Binz-2 Γραφίτης+Βασάλτης 300x206x43-37cm
Διαθέσιμο
229.80€
Κωδικός Προϊόντος:
Binz_36_ec-2
