Τραπέζι Houston Λευκό-Μαύρο 160x80x77cm
349.00€ Original price was: 349.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Τραπέζι Houston Χρυσό Δρυς-Μαύρο 160x80x77cm
349.00€ Original price was: 349.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Τραπέζι Houston Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
349.00€ Original price was: 349.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Tραπέζι Houston, 160x80x77cm, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής.
Tο τραπέζι Houston, διαθέτει:
• Σταθερή επιφάνεια, 32mm, από μοριοσανίδα υψηλής ανθεκτικότητας, με επένδυση μελαμίνης, σε απόχρωση σονόμα.
• Σταθερά μεταλλικά πόδια, σε μαύρη απόχρωση με αντοχή στη φθορά και τον χρόνο.
Το τραπέζι Houston υπόσχεται να προσφέρει επιβλητικότητα με μοντέρνο τρόπο. Πρόκειται για ιδανική επιλογή σε κάθε χώρο, καθώς συνδυάζει το κλασικό με το σύγχρονο design.
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-1
Κατηγορία: ΤΡΑΠΕΖΙΑ
Σχετικά προϊόντα
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ MDF 70Χ70 εκ. HM8438.01 ΣΤΑΧΤΙ ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
55.31€
Κωδικός Προϊόντος:
0602846-HM8438.01
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6301.01–140x80x3.5(πάχος)εκ
Διαθέσιμο
160.76€
Κωδικός Προϊόντος:
0612835-HM6301.01
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ Φ70Χ2.5εκ. 101 WERZALIT ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ HM5228.02
Διαθέσιμο
49.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0602530-HM5228.02
Τραπέζι Houston Γκρι-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-3
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Λευκό-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-2
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Χρυσό Δρυς-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 160x80x72cm |
Τραπέζι Raw Καφέ 200x70x80cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
O-RAS21
| Βάρος | 180 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Μασίφ Ξύλο-Suar |
| Χρώμα | Καφέ |
| Διαστάσεις | 200x70x80cm |
Τραπέζι επεκτεινόμενο Nordi Artisan+μαύρο 140-180/76/80
Διαθέσιμο
284.99€
Κωδικός Προϊόντος:
41110-NR-ART
