Τραπέζι Raw Καφέ 200x70x80cm
1,400.00€ Original price was: 1,400.00€.880.00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 880.00€.
Τραπέζι Τραπεζαρίας Raw 200x70x80cm, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε φυσική καφέ απόχρωση. Το τραπέζι είναι κατασκευασμένο από ξύλο Suar. Τo ξύλο Suar είναι το ξύλο του δέντρου Albizia Saman, που μερικές φορές ονομάζεται δέντρο της βροχής, ένα δέντρο εγγενές στη Νότια Αμερική. Το δέντρο αυτό εισήχθη στην Ινδονησία ως δέντρο φυτείας. Kάθε κομμάτι ξύλου Suar, όπως κάθε νιφάδα χιονιού, είναι μοναδικό, και αποτελεί το καθένα ένα ξεχωριστό έργο τέχνης.
ΠΡΟΣΟΧΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΞΥΛΕΙΑ. Το τραπέζι είναι κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους. Σε περίπτωση που θέλουμε να το σκεπάσουμε το χειμώνα τότε θα πρέπει να μην ακουμπά το υλικό κάλυψης με το τραπέζι, το μασίφ ξύλο ειναι ζωντανό και πρέπει να αναπνέει.
Ο ήλιος μπορεί να του ατονήσει το χρώμα και τη ζωντάνια του, το ζήτημα λύνεται περνώντας λάδι ή βερνίκι αφού το λειάνουμε ελαφρώς με ψιλό γυαλόχαρτο.
Το έπιπλο μπορεί να φέρει ή να δημιουργήσει ρωγμές σε σημεία, που το καθιστούν ακόμη πιο πρωτότυπο και ιδιαίτερο. Τα σημεία αυτά μπορούν να γεμίσουν με διάφορες τεχνικές, ή να παραμείνουν στο έπιπλο, καθώς το καθιστούν ακόμη πιο όμορφο και ιδιαίτερο.
Η χρωματική απόχρωση και το σχήμα του προϊόντος ενδέχεται να διαφέρει ελαφρώς σε σχέση με την φωτογραφική απεικόνισή του στην οθόνη σας.
| Βάρος | 180 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Μασίφ Ξύλο-Suar |
| Χρώμα | Καφέ |
| Διαστάσεις | 200x70x80cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
RENO II ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Επεκτεινόμενο 140(180)x80x75cm SONOMA
Διαθέσιμο
| Βάρος | 52 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 140-180x80x75cm |
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ MDF 70Χ70 εκ. HM8438.03 ΔΡΥΣ ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8464.11 80x80x4 εκ.
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8505.11 160x90x4 εκ.
Διαθέσιμο
Τραπέζι Houston Χρυσό Δρυς-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 160x80x72cm |
Τραπέζι επεκτεινόμενο Nordi Λευκό + Riviera 140-180/76/80
Διαθέσιμο
