Σύνθεση τηλεόρασης Morocco Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 175x39x113.5cm
349.00€ Original price was: 349.00€.169.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 169.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης Morocco, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, με ιδιαίτερο συνδυασμό χρωμάτων, ανθρακί με χρυσό δρυς.
Η σύνθεση Morocco, αποτελείται, από,:
• ένα έπιπλο τηλεόρασης, 175x39x35cm, με δύο ανοιγόμενα ντουλάπια, για την αποθήκευση των προσωπικών σας αντικειμένων
• ένα κρεμαστό ράφι, 120x20x20cm
• ένα κρεμαστό ντουλάπι, με βιτρίνα, 55x31x78.5cm.
Η σύνθεση μπορεί να μονταριστεί με όποιον τρόπο θέλετε, σύμφωνα με τις ανάγκες και το γούστο σας.
Το σύνθετο συνήθως βρίσκεται στο κέντρο του σαλονιού και αποτελεί το επίκεντρο της διακόσμησης του, για τον λόγω αυτό χρειάζεται να είναι πρακτικό αλλά και στιλάτο. Μία σύνθεση τηλεόρασης θα πρέπει να δένει αρμονικά με τα υπόλοιπα έπιπλα καθώς και να ταιριάζει στην χωροταξία του σαλονιού σας. Η εταιρεία μας έχει φροντίσει να σας παρέχει μία μεγάλη γκάμα από σχέδια, και στυλ, προκειμένου να καλύψει κάθε ανάγκη και γούστο. Ανανεώστε τον χώρο σας μεγιστοποιώντας την πρακτικότητα και την αισθητική.
| Βάρος | 53 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 175x39x113.5cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 71 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 188x35x181cm |
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos2 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm, 35x22x75cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Astin 203×45.3×180εκ Χρυσός Δρύς Με Λευκό
Διαθέσιμο
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 203×45.3x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Λευκό 200x40x180cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
Σύνθεση τοίχου Binz-3 Γραφίτης+Βασάλτης 240x206x37cm
Διαθέσιμο
