Βλέπετε 1–18 από 35 αποτελέσματα
Βιβλιοθήκη Solo 2S 60x41x197 Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2S
| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 60x41x197cm |
Βιτρίνα Solo Δίφυλλη 90x41x197cm με τζάμι Sonoma με Wenge
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO1W1D
| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 90x41x197cm |
Βιτρίνα Solo Μονόφυλλη 65x35x109 Sonoma με λεπτομέρειες Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO21W
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 65x35x109cm |
Βιτρίνα Δίφυλλη Solo 100x41x197cm Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2W
| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 100x41x197cm |
Βιτρίνα Μονόφυλλη Solo 1W 65x35x109cm Sonoma Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα στην πόρτα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO1W
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 65x35x109cm |
Βιτρίνα Μονόφυλλη Solo 60x41x197cm Sonoma με λεπτομέρειες Wenge
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO1WHIGH
| Βάρος | 48 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 60x41x197cm |
Γραφείο Solo 110 Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες 110x60x76εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO1D1S
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 110x60x76cm |
Γραφείο Solo 145 Sonoma με Wenge 145x60x76εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2D2S
| Βάρος | 57 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 145x60x76cm |
Έπιπλο TV Solo 163x41x38cm Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOTV1D
| Βάρος | 26 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 163x41x38cm |
Επιπλο TV Solo 180x52x34 αριστερό Sonoma-Wenge MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOTV2S1DL
| Βάρος | 44 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 180x52x34cm |
Έπιπλο TV Solo 180x52x34cm δεξί Sonoma-Wenge MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOTV2S1DP
| Βάρος | 44 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 180x52x34cm |
Κομοδίνο Scarlet Σονόμα-Βέγκε 50x36x40,5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-SCARLEKOM
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 50x36x40.5cm |
Κομοδίνο Solo Σονόμα-Βέγκε 45x35x38.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOKOM2S
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 45x35x38.5cm |
Κρεμαστή Βιτρίνα Δίφυλλη Solo αριστερή 2W 90x41x136 Sonoma Wenge
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOTV2WL
| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 90x41x136cm |
Κρεμαστή Βιτρίνα Δίφυλλη Solo δεξιά 2W 90x41x136cm Sonoma Wenge
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOTV2WP
| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 90x41x136cm |
Κρεμάστρα Solo 40x30x194cm Sonoma με λεπτομέρειες Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOHANG
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 40x30x194cm |
Μπουφές Scarlet 136x46x82εκ με MDF Διακόσμηση Σονόμα-Βέγκε
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-SCAR1360
| Βάρος | 58 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 136x46x82cm |
Μπουφές Solo 150x41x82cm Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2W4S
| Βάρος | 58 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 150x41x82cm |