Top Mix Μπουφές 120x33x85cm Sonoma
193.50€ Original price was: 193.50€.120.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 120.90€.
Γραφείο Pavi Βελανιδιά 140x54.2x78.6cm
121.44€ Original price was: 121.44€.56.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 56.90€.
Βιβλιοθήκη Solo 2S 60x41x197 Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
223.90€ Original price was: 223.90€.139.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 139.90€.
Βιβλιοθήκη υψηλής ποιότητας και αντοχής σε απόχρωση σονόμα με βέγγε. Το έπιπλο διαθέτει τέσσερα βέγγε ράφια,πέντε ανοιχτούς αποθηκευτικούς χώρους για τα βιβλία ή τα διακοσμητικά σας,καθώς και δύο συρτάρια για εξτρά αποθηκευτικό χώρο. Η βιβλιοθήκη στολίζεται με δύο πόμολα σε σκούρη απόχρωση.
Ιδανική λύση για να οργανώσετε και να διακοσμήσετε τον χώρο σας με στυλ και φινέτσα.
| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 60x41x197cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-SOLO2S
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE1D1SWHITE
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANT1SWH
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη SHALTINO 60x40x114cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
KO-SHALTINOSONOMA
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x40x114cm |
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
Ραφιέρα Alex 84x36x133εκ Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH2D
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x133cm |
Ραφιέρα Beril Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BERIL4D
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
Ραφιέρα Damis 90.5x35x164εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAM1D1S1B
| Βάρος | 48 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 90.5x35x164cm |
