Βλέπετε 19–35 από 35 αποτελέσματα
Μπουφές Solo 150x41x82cm Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες.
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2D4S
| Βάρος | 57 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 150x41x82cm |
Μπουφές Solo 80x34x74cm Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOH2D1S
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 80x34x74cm |
Μπουφές Solo 80x41x82cm Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα στις πόρτες
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2D1S
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 80x41x82cm |
Ντουλάπα Δίφυλλη Solo Sonoma-Wenge 91x58x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2D
| Βάρος | 66 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 90x58x197cm |
Ντουλάπα Μονόφυλλη Solo1D Sonoma με Wenge 45x58x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO1D
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 45x58x197cm |
Ντουλάπα Μονόφυλλη Εισόδου Solo 55x34x197 Sonoma Wenge και MDF
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOHALLC
| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 55x34x197cm |
Ντουλάπα Τετράφυλλη Scarlet Sonoma-Wenge 180x58x212εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-SCARLET4D
| Βάρος | 174 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 180x58x212cm |
Ντουλάπα Τρίφυλλη Scarlet3D Sonoma-Wenge 136x58x212εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-SCARLET3D
| Βάρος | 127 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 136x58x212cm |
Ντουλάπα Τρίφυλλη Solo3D2S Sonoma Wenge 136x58x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO3D2S
| Βάρος | 122 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 136x58x197cm |
Παπουτσοθήκη Niag580 58×26.5×132εκ Wenge-Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-NIAG5803DS
| Βάρος | 26 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 58×26.5x132cm |
Ράφι Solo 110×19 Sonoma με λεπτομέρειες Wenge
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO110
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 110x19x23cm |
Σετ Εισόδου 4 τεμ. Sonoma 175x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOSET3
| Βάρος | 99 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 175x41x197cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Solo 228x41x184cm Sonoma με Wenge και MDF καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOSET1
| Βάρος | 59 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 228x41x184cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Solo 293x41x184cm Sonoma με Wenge MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO
| Βάρος | 89 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 293x41x184cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Tigra 215×51.5x177cm Σονόμα-Wenge
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIGRA
| Βάρος | 90 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 215×51.5x177cm |
Συρταριέρα Scarlet Σονόμα-Βέγκε 80x46x82
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-SCAKOM800
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 80x46x82cm |
Τουαλέτα Scarlet Σονόμα-Βέγκε 122x46x76-117.5εκ
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SO-SCARLETOY
| Βάρος | 44 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 122x46x76-117.5cm |