Προβάλλονται όλα - 6 αποτελέσματα
Ντουλάπα Τρίφυλλη Simple 3D2D Γραφίτης 120x52x205cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SIM3D2D-2
| Βάρος | 104 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 120x52x205cm |
Ντουλάπα Τρίφυλλη Simple 3D2D Λευκή 120x52x205cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SIM3D2D-1
| Βάρος | 104 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x52x205cm |
Ντουλάπα Τρίφυλλη Simple 3D2D Σονόμα 120x52x205cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SIM3D2D
| Βάρος | 104 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 120x52x205cm |
Ντουλάπα Τρίφυλλη Simple Γραφίτης 120x52x205cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SIM3D-2
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Διαστάσεις | 120x52x205cm |
Ντουλάπα Τρίφυλλη Simple Λευκή 120x52x205cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SIM3D-1
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x52x205cm |
Ντουλάπα Τρίφυλλη Simple Σονόμα 120x52x205cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-SIM3D
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 120x52x205cm |