ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ JUDE HM0040.01 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ 37xΥ176 εκ.
25.38€
| Βάρος | 9.2 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Ο καλόγερος JUDE είναι ένα έπιπλο χρησιμότατο για κάθε χώρο. Είναι μεταλλικός σε ΜΑΥΡΟ χρώμα με καλαίσθητη κολώνα και στρογγυλή μαρμάρινη βάση, που παρέχει το απαραίτητο χαμηλό κέντρο βάρους. Παρέχει 16 θέσεις κρέμασης, με καλύμματα στις άκρες καθώς και ειδική θέση για ομπρέλες με την μορφή «δαχτυλιδιού» σε χρώμα χρωμίου. Πρόκειται για ένα πανέμορφο κομμάτι που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού ή του επαγγελματικού σας χώρου.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
Φ37×176Υ εκ.
ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ:
Ο καλόγερος είναι μεταλλικός με ηλεκτροστατική βαφή. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι μια διαδικασία ξηρής επίστρωσης που χρησιμοποιείται ως μεταλλικό φινίρισμα. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι η επίστρωση ξηρής σκόνης μέσω ηλεκτροστατικής διαδικασίας, η οποία στη συνέχεια «κολλάει» στο μέταλλο μέσω της θερμότητας.
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ:
Ένα σκούπισμα με ένα πανάκι είναι αρκετό για να καθαρίσετε τον καλόγερο.
*Ο καλόγερος παραδίδεται αμοντάριστος σε εργοστασιακές συσκευασίες
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ BILLY HM18075.01 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ-ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΒΑΣΗ ΜΕ ΞΥΛΟ Φ37,5X180Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.02 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9574.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-8 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 48x48x173Υεκ.
Διαθέσιμο
Καλόγερος ρούχων Bamile pakoworld λευκό μέταλλο και rubberwood σε φυσική απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Γκρι 90x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Λευκή 90x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 60x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x23x100cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 60x23x100cm Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x23x100cm |
