ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9575.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-7 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 41x41x176Y εκ.
18.99€
| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Ο καλόγερος ΗΜ9575.01 είναι ένα έπιπλο χρησιμότατο για κάθε χώρο. Είναι μεταλλικός με τρίποδη βάση και παρέχει 7 θέσεις κρέμασης με «μπαλάκι» στις άκρες. Πρόκειται για ένα πανέμορφο κομμάτι που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού ή του επαγγελματικού σας χώρου.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
41x41x176Υ εκ.
ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ:
Ο καλόγερος είναι μεταλλικός με ηλεκτροστατική βαφή. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι μια διαδικασία ξηρής επίστρωσης που χρησιμοποιείται ως μεταλλικό φινίρισμα. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι η επίστρωση ξηρής σκόνης μέσω ηλεκτροστατικής διαδικασίας, η οποία στη συνέχεια «κολλάει» στο μέταλλο μέσω της θερμότητας.
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ:
Ένα σκούπισμα με ένα πανάκι είναι αρκετό για να καθαρίσετε τον καλόγερο.
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 3ΠΛΟΣ WYATT HM8610.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΒΑΣΗ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X173Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9572.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 8 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ36x172Yεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.02 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9576.01 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 8 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x175Yεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ INES HM0039.02 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ φ.37×170 εκ.
Διαθέσιμο
Κρεμάστρα Reno με Καθρέπτη Cashmere 100x10x90cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 100x10x90cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Γκρι 90x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 60x23x100cm Λευκή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 60x23x100cm |
