Pump Έπιπλο TV 150x40x43 Λευκό με Μοντέρνα Διακόσμηση
271.84€ Original price was: 271.84€.129.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 129.90€.
Pump Κρεβάτι Μονό 90x200cm Λευκό
287.84€ Original price was: 287.84€.145.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 145.90€.
Pump Βιβλιοθήκη 50x34x198cm Λευκή
175.90€ Original price was: 175.90€.94.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 94.90€.
Βιβλιοθήκη υψηλής ποιότητας και αντοχής, σε λευκό-λευκό αντικέ με διακοσμητικές επιγραφές. Το έπιπλο αποτελέιται από 3 ράφια και 2 συρτάρια. Ιδανική λύση για να διακοσμήσετε τον χώρο σας ή το δωμάτιο σας, συνδιάζοντας το με την σύνθεση Pump.
| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 50x34x198cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-PUMPSHE2S
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE2D2SWHITE
| Βάρος | 69 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 102.5x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE1D1SWHITE
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Damis 50x35x203εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMOTW1D1S
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 50x35x203cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×156.4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×156.4cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANTES1S
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
55.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KTP-350-DX-1
