Βιβλιοθήκη Gaming Λευκή 75x188x30cm
94.97€
Διαστάσεις 75x188x30cm (MxYxB)
Χρώμα Λευκό
10 ράφια
1 αφαιρούμενο διακοσμητικό X ράφι
2 εναλλάξιμα διακοσμητικά σταυρωτά ράφια
Φαρδιά πόδια
Υλικό κατασκευής μελαμίνη 16mm
Διαστάσεις συσκευασίας 39x190x13cm
Βάρος συσκευασίας 38,50Kg
Σε όλα τα έπιπλα της σειράς προσθέτουμε επιπλέον μεταλλικά στηρίγματα ραφιών για αντικατάσταση των πλαστικών που παρέχει ο κατασκευαστής
| Βάρος | 1000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
AD_KTP-910-BK-1
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE1D1SWHITE
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Λευκή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-OFCORN-1
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 33x33x185.2cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×156.4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×156.4cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Λευκή-Σονόμα Χαμηλή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-85W
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Σονόμα Χαμηλή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-85
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
55.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KTP-350-DX-1
