Alex Κρεβάτι 90x200cm Μονό Με Τάβλες Γραφίτης-Λευκό-Sonoma
191.90€ Original price was: 191.90€.119.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 119.90€.
Άνω Πορτάκι Charlotte Μόκα 50x71.8x1.6cm
33.00€ Original price was: 33.00€.20.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 20.90€.
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Σονόμα
137.44€ Original price was: 137.44€.85.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 85.90€.
Ραφιέρα με υψηλή ποιότητα κατασκευής με ένα συρτάρι και ένα ντουλάπι κατάλληλη για το σαλόνι και το υπνοδωμάτιο με διαστάσεις 40x33x183cm. Εξαιρετικά στιβαρή με αντοχή στον χρόνο.
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-TOPREG1D1S
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×156.4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×156.4cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Λευκή-Σονόμα Χαμηλή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-85W
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANTES1S
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη SHALTINO 60x40x114cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
KO-SHALTINOSONOMA
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x40x114cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
55.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KTP-350-DX-1
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
Ραφιέρα Beril Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BERIL4D
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
Ραφιέρα Damis 90.5x35x164εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAM1D1S1B
| Βάρος | 48 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 90.5x35x164cm |
