Στρώμα Resty pakoworld pocket spring μονής όψης με ενσωματωμένο ανώστρωμα 32cm 160×200εκ
289.00€
| Βάρος | 171.60000000 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 160.00000000 × 171.60000000 × 32.00000000 cm |
| Brand | pakoworld |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
100-000066
Κατηγορία: ΣΤΡΩΜΑΤΑ
Περιγραφή
Εάν ψάχνετε ένα στρώμα ποιότητας στην καλύτερη τιμή της αγοράς, τότε το Resty είναι η καλύτερη επιλογή για έναν ξεκούραστο ύπνο!
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Pocket spring: Ελατήρια 3 ζωνών προσφέροντας εξαιρετική στήριξη και στοχευμένη άνεση σε κάθε σημείο του σώματος.
- Foam: Eπένδυση με αφρώδες υλικό ενισχυμένης πυκνότητας για την περιμετρική υποστήριξη του στρώματος, 1εκ στο πάνω μέρος.
- Μονής όψης
- Διαθέτει ενσωματωμένο ανώστρωμα, προσφέροντας μια πολυτελή και άνεση αίσθηση ύπνου. Η επάνω επιφάνεια, γνωστή ως tight euro top, αγκαλιάζει τον πυρήνα του στρώματος και περιέχει το στρώμα άνεσης για επιπλέον απαλότητα.
- Σκληρότητα στρώματος: Μαλακό προς μέτριο
- Χρώμα: Γκρι
Διάσταση προϊόντος:
- Μήκος: 160 εκ.
- Πλάτος: 200 εκ.
- Ύψος: 32 εκ.
Πληροφορίες υλικών:
- Foam: Επένδυση με αφρώδες υλικό ενισχυμένης πυκνότητας για την περιμετρική υποστήριξη του στρώματος, 2εκ στο πάνω μέρος και 2εκ στο κάτω μέρος.
Παρατηρήσεις:
- Το προϊόν παραδίδεται σε εργοστασιακή συσκευασία.
- Η χρωματική απόχρωση του προϊόντος ενδέχεται να διαφέρει ελαφρώς σε σχέση με την φωτογραφική απεικόνισή του στην οθόνη σας.
Μήκος Στημένο: 160
Βάθος Στημένο: 200
Ύψος Στημένο: 32
Σχετικά προϊόντα
ΣΤΡΩΜΑ DELUXE 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 140x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-119006
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 140x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106093
| Βάρος | 31 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x27
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106089
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-118004
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Μονό (CHIC STROM) 90x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-118001
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x200x23cm |
Στρώμα Super 3D Μονό 110x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-SUPER110200
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 110x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112270
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET Μονό 90x200x23cm (CHIC STROM)
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112263
| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x200x23cm |
