Στρώμα Super 3D Μονό 110x200x23cm
319.90€ Original price was: 319.90€.209.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 209.90€.
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x23cm
499.90€ Original price was: 499.90€.299.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 299.90€.
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x23cm
599.90€ Original price was: 599.90€.389.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 389.90€.
Το ανατομικό στρώμα της εταιρείας Chic Strom διαθέτει ανεξάρτητα ελατήρια κλειστού τύπου (Pocket Springs) τα οποία δεν είναι ενωμένα μεταξύ τους και βρίσκονται μέσα σε υφασμάτινες θήκες, σχηματίζοντας σειρές. Έτσι προσφέρουν μία μαλακή και ομαλή αίσθηση, ακολουθώντας τις κινήσεις του σώματος. Ως κύριο υλικό περιέχει αφρό πολυουρεθάνης (foam), που το καθιστά πιο δροσερό στις υψηλές θερμοκρασίες και ταυτόχρονα παρέχει μια αίσθηση βύθισης, χωρίς όμως την απομόνωση της κάθε κίνησης του σώματος.
- Ελατήρια pocket
- Feltron λευκό
- Foam 2cm
- Foam 1cm
- Βάτα polycotton
- Ύφασμα πλεκτό
- Φάσα 3D
- 5 έτη εγγύηση
- Περιμετρική ενίσχυση με λάμα και FOAM
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x23cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
CHI-112270
Κατηγορία: ΣΤΡΩΜΑΤΑ
Σχετικά προϊόντα
Ανώστρωμα Cool Gel 4cm με αποσμώμενο κάλυμμα 120x200x4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-CG4-120200
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 120x200x4cm |
ΣΤΡΩΜΑ DELUXE 3D Μονό (CHIC STROM) 90x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-119001
| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106093
| Βάρος | 31 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x27
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106089
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 140x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106091
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 140x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Μονό (CHIC STROM) 90x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106086
| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x200x27cm |
Στρώμα Pure με ελατήρια Bonnel 90x200x22cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-PURE90
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 90x200x22cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112266
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x200x23cm |
