Σύνθεση Talina_ec_1 Λευκό+Kingstone Oak 240x175x48cm
251.80€
Διαστάσεις:240x175x48cm(Μ/Υ/Β)
Διαστάσεις κρεμαστού ντουλαπιού (περιέχει 2 ράφια) 40x135x38cm (MxYxB)
Χρώμα: Λευκό+ φυσικό ΟΑΚ
Τηλεσκοπικοί μηχανισμοί βαρέως τύπου στα συρτάρια.
Πάχος βάσης και πλαϊνών 3,8cm
Το πάχος στο καπάκι για την τηλεόραση είναι 2,2cm ώστε να αντέχει κάθε είδους τηλεόραση
Με ανάγλυφη μελαμίνη (φυσικό)
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
Ράφι από κρύσταλλο ασφαλείας
| Βάρος | 3000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
Talina_36_ec_1
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύθεση Τηλεόρασης Top Mix 200X42x150cm Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPMIXSET3
| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 200x42x150cm |
Σύνθεση Nest Φυσικό Artisan+Black pearl 265x150x42cm
Διαθέσιμο
420.98€
Κωδικός Προϊόντος:
L_NEST_36_SV
Σύνθεση 36146-ARCW2 Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 298x194x40cm
Διαθέσιμο
552.98€
Κωδικός Προϊόντος:
36146-ARCW2
Σύνθεση Tηλεόρασης Badan 188x35x181εκ Σονόμα-Μόκκα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BADAN
| Βάρος | 71 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μόκα |
| Διαστάσεις | 188x35x181cm |
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos1 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS1
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm |
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos2 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS2
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm, 35x22x75cm |
