Πάγκος Κουζίνας Χρυσό Δρυς 80x60x2.8cm
72.00€ Original price was: 72.00€.44.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 44.90€.
Σύνθεση Τηλεόρασης Floks 170x41x170εκ Wenge(σοκολά)-Λευκό
319.90€ Original price was: 319.90€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Σύνθεση Floks, 169.5×40.5×170.5. Ένα μίνιμαλ αλλά παράλληλα κομψό έπιπλο τηλεόρασης ιδανικό για όλα τα γούστα. O χώρος για την τηλεόραση είναι 128×83. Διαθέτει ένα μεγάλο ντουλάπι σε λευκό χρώμα και αρκετά εξωτερικά ράφια για να τα διακοσμήσετε. Μια σύνθεση η οποία ταιριάζει και σε μικρούς χώρους.
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βέγκε,Λευκό |
| Διαστάσεις | 170x41x170cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-FLOKS
Κατηγορία: ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΑΛΟΝΙΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Σύνθεση 36146-ARCW2 Λευκό+Λευκό High Gloss+Grandson 298x194x40cm
Διαθέσιμο
552.98€
Κωδικός Προϊόντος:
36146-ARCW2
Σύνθεση τηλεόρασης 4τεμαχίων Arktos2 Καρυδί-Γκρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
SET-ARKTOS2
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Καρυδί,Γκρί |
| Διαστάσεις | 130x30x51cm, 80x20x18cm, 35x22x35cm, 35x22x75cm |
Σύνθεση Τηλεόρασης Astin 203×45.3×180εκ Χρυσός Δρύς Με Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ASTIN
| Βάρος | 88 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 203×45.3x180cm |
Σύνθεση τηλεόρασης Callisto Χρυσό Δρυς-Γκρεζ 200x40x180cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-CALLISTO
| Βάρος | 68 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Γκρεζ |
| Διαστάσεις | 200x40x180cm |
