Τραπεζάκι σαλονιού Norton 120x60x50cm
105.50€ Original price was: 105.50€.65.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 65.90€.
Τραπέζι Atlanta Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
349.00€ Original price was: 349.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Τραπέζι Atlanta Γκρι-Μαύρο 160x80x77cm
349.00€ Original price was: 349.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Tραπέζι Atlanta, 160x80x77cm, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής.
Tο τραπέζι Atlanta, διαθέτει:
• Σταθερή επιφάνεια, 32mm, από μοριοσανίδα υψηλής ανθεκτικότητας, με επένδυση μελαμίνης, σε απόχρωση σπασμένου γκρι.
• Σταθερά μεταλλικά πόδια, σε μαύρη απόχρωση με αντοχή στη φθορά και τον χρόνο.
Το τραπέζι Atlanta υπόσχεται να προσφέρει επιβλητικότητα με μοντέρνο τρόπο. Πρόκειται για ιδανική επιλογή σε κάθε χώρο, καθώς συνδυάζει το κλασικό με το σύγχρονο design.
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-ATLANTATAB160-3
Κατηγορία: ΤΡΑΠΕΖΙΑ
Σχετικά προϊόντα
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ MDF 70Χ70 εκ. HM8438.03 ΔΡΥΣ ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
55.31€
Κωδικός Προϊόντος:
0602848-HM8438.03
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8465.21 ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 140x80x4 εκ.
Διαθέσιμο
170.68€
Κωδικός Προϊόντος:
0538181-HM8465.21
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6300.01– 80x80x3.5(πάχος) εκ.
Διαθέσιμο
99.99€
Κωδικός Προϊόντος:
0612834-HM6300.01
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ Φ70Χ2.5εκ. 101 WERZALIT ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ HM5228.02
Διαθέσιμο
49.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0602530-HM5228.02
Τραπέζι Houston Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-1
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Raw Καφέ 200x70x80cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
O-RAS21
| Βάρος | 180 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Μασίφ Ξύλο-Suar |
| Χρώμα | Καφέ |
| Διαστάσεις | 200x70x80cm |
Τραπέζι επεκτεινόμενο Nordi Λευκό + Riviera 140-180/76/80
Διαθέσιμο
277.99€
Κωδικός Προϊόντος:
41110-NR
