Τραπέζι Σαλονιού Nature Φ100x45cm
710.00€ Original price was: 710.00€.440.00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 440.00€.
Τραπέζι σαλονιού Nature, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε φυσική καφέ απόχρωση. Το τραπέζι είναι κατασκευασμένο από ξύλο Suar, τo ξύλο Suar είναι το ξύλο του δέντρου Albizia Saman, που μερικές φορές ονομάζεται δέντρο της βροχής, ένα δέντρο εγγενές στη Νότια Αμερική. Το δέντρο αυτό εισήχθη στην Ινδονησία ως δέντρο φυτείας. Kάθε κομμάτι ξύλου Suar, όπως κάθε νιφάδα χιονιού, είναι μοναδικό, και αποτελεί το καθένα ένα ξεχωριστό έργο τέχνης.
ΠΡΟΣΟΧΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΞΥΛΕΙΑ. Το τραπέζι είναι κατάλληλο και για εξωτερικούς χώρους, σε περίπτωση που θέλουμε να το σκεπάσουμε το χειμώνα τότε θα πρέπει να μην ακουμπά το υλικό κάλυψης με το τραπέζι, το μασίφ ξύλο ειναι ζωντανό και πρέπει να αναπνέει.
Ο ήλιος μπορεί να του ατονήσει το χρώμα και τη ζωντάνια του, το ζήτημα λύνεται περνώντας λάδι ή βερνίκι αφού το λειάνουμε ελαφρώς με ψιλό γυαλόχαρτο.
Το έπιπλο μπορεί να φέρει ή να δημιουργήσει ρωγμές σε σημεία, που το καθιστούν ακόμη πιο πρωτότυπο και ιδιαίτερο. Τα σημεία αυτά μπορούν να γεμίσουν με διάφορες τεχνικές, ή να παραμείνουν στο έπιπλο, καθώς το καθιστούν ακόμη πιο όμορφο και ιδιαίτερο.
Η χρωματική απόχρωση του προϊόντος, καθώς και το σχήμα του, ενδέχεται να διαφέρει ελαφρώς σε σχέση με την φωτογραφική απεικόνισή του στην οθόνη σας.
Το τραπέζι Nature, ενδέχεται να φέρει παραπάνω από μία ρωγμή
| Βάρος | 100 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Μασίφ Ξύλο-Suar |
| Χρώμα | Καφέ |
| Διαστάσεις | Φ100x45cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ MDF 80Χ80 εκ. ΜΑΥΡΗ HM8439.02
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8464.11 80x80x4 εκ.
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6301.01–140x80x3.5(πάχος)εκ
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6300.01– 80x80x3.5(πάχος) εκ.
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ Φ70Χ2.5εκ. 190 WERZALIT ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ HM5228.01
Διαθέσιμο
Τραπέζι Atlanta Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Atlanta Χρυσό Δρυς-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
