Alina Μεγάλο ντουλάπι 60x55,6x213,3εκ Σονόμα-Μόκκα
400.00€ Original price was: 400.00€.249.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 249.90€.
Ντουλάπα Πλυντηρίου Laundry Γκρι 70x68x190cm
289.90€ Original price was: 289.90€.189.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 189.90€.
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Λευκή-Σονόμα Χαμηλή
73.44€ Original price was: 73.44€.45.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 45.90€.
Βιβλιοθήκη με υψηλή ποιότητα κατασκευής σε λευκό με sonoma αποχρώσεις, κατάλληλη για το σαλόνι ή το υπνοδωμάτιο. Εξαιρετικά στιβαρή με αντοχή στον χρόνο. Ιδανική για την οργάνωση και τη διακόσμηση μικρών χώρων.
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-REG80-85W
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE2D2SWHITE
| Βάρος | 69 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 102.5x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Λευκή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-OFCORN-1
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 33x33x185.2cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 45x40x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE3S
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 45x40x197cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 90x40x151cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE1D2S
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x40x151cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×197.2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2D1S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×197.2cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANT1SWH
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
