Craft Κάτω Ντουλάπι Γραφίτη 30x48x82cm
83.00€ Original price was: 83.00€.51.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 51.90€.
Top Mix Ντουλάπα 40x33x183cm Σονόμα
159.84€ Original price was: 159.84€.99.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99.90€.
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
137.44€ Original price was: 137.44€.85.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 85.90€.
Ραφιέρα με υψηλή ποιότητα κατασκευής με ένα συρτάρι και ένα ντουλάπι κατάλληλη για το σαλόνι και το υπνοδωμάτιο με διαστάσεις 40x33x183cm. Εξαιρετικά στιβαρή με αντοχή στον χρόνο.
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-TOPREG1D1SW
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 45x40x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE3S
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 45x40x197cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANT1SWH
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
55.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KTP-350-DX-1
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
Ραφιέρα Beril 2D2S Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BERIL2D2S
| Βάρος | 63 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
