Συρταριέρα εσωτερική για ντουλάπα Montana 1730 γκρι 80x63x47cm
92.97€
Διαστάσεις:80x63x47 (MxYxB)
Χρώμα: Γκρι ανοιχτό
Υλικό κατασκευής: laminated μοριοσανίδα
Προστατευτική επένδυση ABS στις άκρες
3 μεγάλα συρτάρια με αξιόπιστο μηχανισμό ροδάκι
Διαστάσεις Συσκευασίας: 51x87x15cm
Συνολικός όγκος 0,07Μ3
Βάρος συσκευασίας: 31 kg
| Βάρος | 1000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
AD_CKM-1630-VV-1
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX2D1Sbe
| Βάρος | 43 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Alex 84x37x94εκ (αλλαξιέρα μωρού) Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό με συρτάρια
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX1D3S
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x37x94cm |
Alex Κουτί Αποθηκευτικό 84x35x39εκ Γραφίτης-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXDOW
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x35x39cm |
Pump Έπιπλο TV 150x40x43 Λευκό με Μοντέρνα Διακόσμηση
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PUMP4S
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 150x40x43cm |
Εσωτερική συρταριέρα για ντουλάπα Opis Λευκή 76x49x45 (ΜxΥxΒ)
Διαθέσιμο
86.80€
Κωδικός Προϊόντος:
A_37-IN-142-76
Κομότα Ντουλάπι Alex 84x36x87εκ Γραφίτης-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEX2D1S
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x87cm |
