Ντουλάπα Grandio Χρυσό Δρυς με καθρέφτη 250x60x215cm
1,200.00€ Original price was: 1,200.00€.749.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 749.90€.
Ντουλάπα Linea Cashmere με καθρέφτη 120x60x215cm
560.00€ Original price was: 560.00€.349.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 349.90€.
Ντουλάπα Linea Cashmere 120x60x215cm
480.00€ Original price was: 480.00€.299.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 299.90€.
Ντουλάπα Linea, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε απόχρωση cashmere.
Η ντουλάπα διαθέτει:
• Εξαιρετικά στιβαρό σκελετό,
• Δύο συρόμενες πόρτες,
• Δύο μεταλλικές ράγες για το κρέμασμα των ρούχων,
• Ράφια για οργάνωση
Η ντουλάπα είναι από τα σημαντικότερα έπιπλα του σπιτιού, για τον λόγο αυτό, χρειάζεται να σκεφτείτε αρκετά για να επιλέξετε την κατάλληλη για τον χώρο σας, προκειμένου να τον διαμορφώσετε σύμφωνα τις ανάγκες σας.
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-LINEA-4
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΕΙΣΟΔΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Damis 90.5x35x203εκ Ντουλάπα Ραφιέρα με Συρτάρια Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMREG2D2S
| Βάρος | 59 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 90.5x35x203cm |
Ντουλάπα Linea Cashmere με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR-4
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Cashmere |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Λευκή 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-1
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Σονόμα 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Σονόμα με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Top Mix 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG2D1SW
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Ντουλάπα Δίφυλλη Top Mix 60x33x183cm Σονόμα με Καθρέπτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPSFZ2D1S60
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x33x183cm |
Ντουλάπα Μονόφυλλη Εισόδου Solo 55x34x197 Sonoma Wenge και MDF
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLOHALLC
| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 55x34x197cm |
