Στρώμα Pure με ελατήρια Bonnel 90x200x22cm
249.00€ Original price was: 249.00€.135.00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 135.00€.
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 140x200x23cm
379.90€ Original price was: 379.90€.259.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 259.90€.
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x23cm
339.90€ Original price was: 339.90€.229.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 229.90€.
Το ορθοπεδικό στρώμα της εταιρείας Chic Strom διαθέτει ελατήρια ανοιχτού τύπου (Bonnel Springs) υποστηριζόμενα από μια ενιαία ατσάλινη ράβδο με σκοπό να παρέχουν μεγάλη αντοχή και σταθερότητα.
- 108 ελατήρια/ m2
- Περιμετρική στήριξη foam
- Feltron συνθετικό
- Foam 1, 5 cm
- βάτα polycotton
- Ύφασμα τύπου ζακάρ PLP
- 3 έτη εγγύηση
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x200x23cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
CHI-118004
Κατηγορία: ΣΤΡΩΜΑΤΑ
Σχετικά προϊόντα
Ανώστρωμα Cool Gel 4cm με αποσμώμενο κάλυμμα 140x200x4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-CG4-140200
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 140x200x4cm |
Ανώστρωμα Cool Gel 4cm με αποσμώμενο κάλυμμα 150x200x4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-CG4-150200
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 150x200x4cm |
Ανώστρωμα Faidra 7cm με καπιποτέ κάλυμμα 160x200x7cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-AVH7-160200
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 160x200x7cm |
Μαξιλάρι Ύπνου Prestige 40x60cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-SVC-4060
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 40x60cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Μονό (CHIC STROM) 90x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106086
| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x200x27cm |
Στρώμα Pure με ελατήρια Bonnel 90x200x22cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
ZZ-PURE90
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 90x200x22cm |
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 140x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-118006
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 140x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112270
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x23cm |
