Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
137.44€ Original price was: 137.44€.85.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 85.90€.
Βιτρίνα Norton Μονόφυλλη 57x40x210εκ Σονόμα Γυάλινη Πόρτα
367.90€ Original price was: 367.90€.229.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 229.90€.
Top Mix Ντουλάπα 40x33x183cm Σονόμα
159.84€ Original price was: 159.84€.99.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99.90€.
Ντουλάπα με υψηλή ποιότητα κατασκευής με 2 ντουλάπια και 1 συρτάρι, σε sonoma απόχρωση. Ιδανική επιλογή για στενούς ή μικρούς χώρος καθώς και για έπιπλο εισόδου.
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-TOPREG2D1S
Κατηγορία: ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΕΙΣΟΔΟΥ
Σχετικά προϊόντα
Damis 90.5x35x203εκ Ντουλάπα Ραφιέρα με Συρτάρια Sonoma
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMREG2D2S
| Βάρος | 59 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 90.5x35x203cm |
Ντουλάπα Linea Γκρι με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR-3
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Λευκή 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-1
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Λευκή με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR-1
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Σονόμα με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Χρυσό Δρυς 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEA-2
| Βάρος | 112 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Linea Χρυσό Δρυς με καθρέφτη 120x60x215cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-LINEAMIR-2
| Βάρος | 116 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 120x60x215cm |
Ντουλάπα Δίφυλλη Top Mix 60x33x183cm Σονόμα με Καθρέπτη
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPSFZ2D1S60
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x33x183cm |
