Modest Κάτω Πλαϊνό Κουζίνας Ανθρακί 58x1.6x87cm
49.90€ Original price was: 49.90€.29.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 29.90€.
Ενωτικό πάγκου γωνιακό 60x1x3.8cm
12.00€ Original price was: 12.00€.7.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 7.90€.
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Λευκό
99.00€ Original price was: 99.00€.65.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 65.90€.
Βιβλιοθήκη Regal, 60x30x176cm, υψηλής ποιότητας και αντοχής, σε λευκή απόχρωση.
Το έπιπλο διαθέτει ράφια για τοποθέτηση βιβλίων και διακοσμητiκών, σε ιδιαίτερο σχεδιασμό.
Ιδανική λύση για να διακοσμήσετε και να οργανώσετε τον χώρο σας, χαρίζοντας κομψότητα.
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 68x30x176cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-REGAL-1
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE2D2SWHITE
| Βάρος | 69 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 102.5x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE1D1SWHITE
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Damis 50x35x203εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMOTW1D1S
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 50x35x203cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 90x40x151cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE1D2S
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x40x151cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×156.4cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×156.4cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANT1SWH
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη Solo 2S 60x41x197 Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2S
| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 60x41x197cm |
Ραφιέρα Alex 84x36x133εκ Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH2D
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x133cm |
