Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
143.90€ Original price was: 143.90€.89.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 89.90€.
Βιτρίνα Δίφυλλη Top Mix 80x33x145cm Σονόμα
223.84€ Original price was: 223.84€.139.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 139.90€.
Βιβλιοθήκη Top Mix 80x33x183cm Λευκό-Σονόμα
143.90€ Original price was: 143.90€.89.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 89.90€.
Βιβλιοθήκη με υψηλή ποιότητα κατασκευής με διαστάσεις 80x33x183cm κατάλληλη για το σαλόνι. Εξαιρετικά στιβαρή με αντοχή στον χρόνο.
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-TOP80-183W
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1S
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x152.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE2DWHITE
| Βάρος | 52 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 102.5x41x152.5cm |
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE2D2SWHITE
| Βάρος | 69 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 102.5x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANT1SWH
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
55.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KTP-350-DX-1
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
