Προβάλλονται όλα - 6 αποτελέσματα
Τραπέζι Atlanta Γκρι-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-ATLANTATAB160-3
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Atlanta Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-ATLANTATAB160-1
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Atlanta Χρυσό Δρυς-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-ATLANTATAB160
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Γκρι-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-3
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Λευκό-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-2
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-1
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |