Τραπέζι Atlanta Γκρι-Μαύρο 160x80x77cm
349.00€ Original price was: 349.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Τραπέζι Atlanta Χρυσό Δρυς-Μαύρο 160x80x77cm
349.00€ Original price was: 349.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Τραπέζι Atlanta Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
349.00€ Original price was: 349.00€.199.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 199.90€.
Tραπέζι Atlanta, 160x80x77cm, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής.
Tο τραπέζι Atlanta, διαθέτει:
• Σταθερή επιφάνεια, 32mm, από μοριοσανίδα υψηλής ανθεκτικότητας, με επένδυση μελαμίνης, σε απόχρωση Σονόμα.
• Σταθερά μεταλλικά πόδια, σε μαύρη απόχρωση με αντοχή στη φθορά και τον χρόνο.
Το τραπέζι Atlanta υπόσχεται να προσφέρει επιβλητικότητα με μοντέρνο τρόπο. Πρόκειται για ιδανική επιλογή σε κάθε χώρο, καθώς συνδυάζει το κλασικό με το σύγχρονο design.
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-ATLANTATAB160-1
Κατηγορία: ΤΡΑΠΕΖΙΑ
Σχετικά προϊόντα
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8505.11 160x90x4 εκ.
Διαθέσιμο
225.30€
Κωδικός Προϊόντος:
0532932-HM8505.11
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6302.01–160x80x3.5(πάχος)εκ
Διαθέσιμο
180.76€
Κωδικός Προϊόντος:
0612836-HM6302.01
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ Φ70Χ2.5εκ. 190 WERZALIT ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ HM5228.01
Διαθέσιμο
49.90€
Κωδικός Προϊόντος:
0602532-HM5228.01
Τραπέζι Houston Γκρι-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-3
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-1
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Raw Καφέ 200x70x80cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
O-RAS21
| Βάρος | 180 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Μασίφ Ξύλο-Suar |
| Χρώμα | Καφέ |
| Διαστάσεις | 200x70x80cm |
Τραπέζι Επεκτεινόμενο Cross Χρυσό Δρυς-Ανθρακί 150-185x85x76.2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-TAB150
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 150-185x85x76.2cm |
Τραπέζι επεκτεινόμενο Nordi Artisan+μαύρο 140-180/76/80
Διαθέσιμο
284.99€
Κωδικός Προϊόντος:
41110-NR-ART
