Προβάλλονται όλα - 5 αποτελέσματα
Top Mix Ντουλάπα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG2D1S
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1SW
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1S
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Βιτρίνα Μονόφυλλη Top Mix 1D1W1S 40x33x183εκ Σονόμα με συρτάρι
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-1D1W1S
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Ντουλάπα Top Mix 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG2D1SW
| Βάρος | 34 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |