ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8506.21 ΦΥΣΙΚΟ ΧΡΩΜΑ 200x95x4εκ.
280.76€
| Βάρος | 56 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Επιφάνεια τραπεζιού εσωτερικού χώρου, από μασίφ ξύλο ακακίας.
Ως ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, οι άκρες της επιφάνειας επεξεργάστηκαν για να δημιουργήσουν τον αρχικό χαρακτήρα
και τη φυσική εντύπωση μιας φέτας από ένα τεράστιο δέντρο.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
200×95 εκ.—*Οι διαστάσεις είναι ενδεικτικές.
Πάχος επιφάνειας: 4 εκ.
Σημαντικές Σημειώσεις
1) Προτού τοποθετήσετε τις βίδες, θα πρέπει να ελέγξετε το μέγεθός τους, για την αποφυγή φθοράς της επιφάνειας.
(Εάν τοποθετηθούν λανθασμένες βίδες η επιφάνεια θα υποστεί φθορά καθώς οι βίδες θα την διαπεράσουν.
Για την αποφυγή φθοράς του προϊόντος συνιστάτε να ελέγχετε το μέγεθος της βίδας προτού τοποθετηθεί στην επιφάνεια, ακόμα και αν οι βίδες προέρχονται από την εταιρεία μας ή τις αγοράσετε εσείς από το εμπόριο.)
2) Το προϊόν είναι κατασκευασμένο από φυσικό μασίφ ξύλο ακακίας και κάθε ένα είναι μοναδικό λόγω της ανομοιομορφίας των κορμών των δένδρων.
Οι υπάρχουσες ρωγμές ή αυτές που ενδέχεται να δημιουργηθούν με την πάροδο του χρόνου οφείλονται στην συστολή-διαστολή του ζωντανού οργανισμού που λέγεται μασίφ ξύλο, και δεν αποτελούν κατασκευαστικό ελλάτωμα, δίνοντας πρωτοτυπία και μοναδικό design στο χώρο σας.
Κατά τη διαδικασία παραγωγής γίνεται ομοιομορφοποίηση και σταθεροποίηση των ρωγμών που υπάρχουν, με υλικό κατασκευασμένο από το ίδιο ξύλο.
Επομένως, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ λόγω των διαστάσεων του επεξεργασμένου ξύλου.
Αυτά δεν αποτελούν ελάττωμα του προϊόντος.
Σχετικά προϊόντα
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM8505.11 160x90x4 εκ.
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6302.01–160x80x3.5(πάχος)εκ
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6300.01– 80x80x3.5(πάχος) εκ.
Διαθέσιμο
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ Φ70Χ2.5εκ. 190 WERZALIT ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ HM5228.01
Διαθέσιμο
Τραπέζι Atlanta Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Λευκό-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Σονόμα-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Raw Καφέ 200x70x80cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 180 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Μασίφ Ξύλο-Suar |
| Χρώμα | Καφέ |
| Διαστάσεις | 200x70x80cm |
