ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ HM9573.02 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ 13 ΣΗΜΕΙΩΝ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ Φ37x180Yεκ.
24.90€
| Βάρος | 9.6 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Ο καλόγερος ΗΜ9573.02 σε ΛΕΥΚΟ χρώμα, είναι ένα έπιπλο χρησιμότατο για κάθε χώρο. Είναι μεταλλικός με στρογγυλή μαρμάρινη βάση που προσφέρει χαμηλό κέντρο βάρους, και παρέχει 13 θέσεις κρέμασης (μαζί με την κορυφή) με «μπαλάκι» στις άκρες. Πρόκειται για ένα πανέμορφο κομμάτι που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού ή του επαγγελματικού σας χώρου.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
Φ37×180Υ εκ.
ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ:
Ο καλόγερος είναι μεταλλικός με ηλεκτροστατική βαφή. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι μια διαδικασία ξηρής επίστρωσης που χρησιμοποιείται ως μεταλλικό φινίρισμα. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι η επίστρωση ξηρής σκόνης μέσω ηλεκτροστατικής διαδικασίας, η οποία στη συνέχεια «κολλάει» στο μέταλλο μέσω της θερμότητας.
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ:
Ένα σκούπισμα με ένα πανάκι είναι αρκετό για να καθαρίσετε τον καλόγερο.
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ MERCURY HM8609.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ- ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X176Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9574.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-8 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 48x48x173Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ INES HM0039.02 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ φ.37×170 εκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ JUDE HM0040.01 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ 37xΥ176 εκ.
Διαθέσιμο
Κρεμάστρα Laura 50x34x208,8εκ Σονόμα-Μαύρη
Διαθέσιμο
| Βάρος | 26 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Μαύρο |
| Διαστάσεις | 50×208.8x34cm |
Κρεμάστρα Solo 40x30x194cm Sonoma με λεπτομέρειες Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 40x30x194cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Γκρι 90x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Λευκή 90x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
