Ραφιέρα Pavi Βελανιδιά 50×33.8×197.2cm
233.44€ Original price was: 233.44€.110.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 110.90€.
Ραφιέρα Pavi, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε ιδιαίτερη απόχρωση βελανιδιάς.
Το έπιπλο διαθέτει:
• Δύο ντουλάπια με ένα ράφι εσωτερικά το καθένα,
• Ένα ανοιχτό αποθηκευτικό χώρο
• Ένα συρτάρι, για έξτρα απο θηκευτικό χώρο
Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς Pavi, για ένα αποτέλεσμα που θα τραβήξει τα βλέμματα και θα κερδίσει τις εντυπώσεις.
Οι ραφιέρες είναι εντυπωσιακά έπιπλα με το προνόμιο του αποθηκευτικού χώρου, μπορούν να τοποθετηθούν σε οποιοδήποτε χώρο καλύπτοντας κάθε ανάγκη σας. Η ραφιέρα είναι πάντα μία καλή ιδέα για το σπίτι σας, υπολογίστε σωστά το χώρο σας, και επιλέξτε το κατάλληλο προϊόν, σύμφωνα πάντα με το γούστο και την αισθητική σας
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 50×33.8×197.2cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 90x40x151cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x40x151cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Σονόμα Χαμηλή
Διαθέσιμο
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
