Craft Πάνω Ντουλάπι Χρυσό Δρυς 80x32x72cm
123.00€ Original price was: 123.00€.76.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 76.90€.
Γραφείο Standart Σονόμα Λευκό 150x59x120εκ
207.84€ Original price was: 207.84€.129.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 129.90€.
Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Σονόμα
122.90€ Original price was: 122.90€.59.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59.90€.
Γωνιακή Βιβλιοθήκη Milen, 33x33x185.2cm, υψηλής ποιότητας και αντοχής, σε σονόμα απόχρωση.
Το έπιπλο διαθέτει ράφια για τοποθέτηση βιβλίων και διακοσμητiκών, σε ιδιαίτερο σχεδιασμό.
Ιδανική λύση για να διακοσμήσετε και να οργανώσετε τον χώρο σας, χαρίζοντας κομψότητα.
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 33x33x185.2cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-OFCORN
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Damis 50x35x203εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-DAMOTW1D1S
| Βάρος | 36 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 50x35x203cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Σονόμα Χαμηλή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-85
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-REGAL
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 68x30x176cm |
Βιβλιοθήκη Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 46.8x36x199cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TIMMY1D1S
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 46.8x36x199cm |
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
Ραφιέρα Alex 84x36x133εκ Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH2D
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x133cm |
