Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Λευκό 90x42x197.5cm
607.84€ Original price was: 607.84€.319.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 319.90€.
Βιβλιοθήκη Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 46.8x36x199cm
239.84€ Original price was: 239.84€.129.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 129.90€.
Βιβλιοθήκη SHALTINO 60x40x114cm Sonoma
125.00€ Original price was: 125.00€.59.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59.90€.
Βιβλιοθήκη SHALTINO υψηλής ποιότητας και αντοχή, σε σονόμα απόχρωση. Η βιβλιοθήκη διαθέτει ράφια με μοντέρονο design καθώς και οχτώ ανοιχτούς χώρους τοποθέτησης βιβλίων και διακοσμητικών. Ιδανική λύση για να οργανώσετε και να διακοσμήσετε οποιοδήποτε χώρο με κομψότητα.
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x40x114cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
KO-SHALTINOSONOMA
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1SW
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE2D2SWHITE
| Βάρος | 69 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 102.5x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 41x41x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BELLE1D1SWHITE
| Βάρος | 56 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 41x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Λευκή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-OFCORN-1
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 33x33x185.2cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×197.2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2D1S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×197.2cm |
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-REGAL
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 68x30x176cm |
Ραφιέρα Beril 2D2S Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BERIL2D2S
| Βάρος | 63 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
