Pump Κρεβάτι Μονό 90x200cm Λευκό
287.84€ Original price was: 287.84€.179.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 179.90€.
Top Mix Κρεμάστρα Τοίχου 80x23x100cm Λευκή
65.50€ Original price was: 65.50€.40.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 40.90€.
RENO II ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Επεκτεινόμενο 140(180)x80x75cm SONOMA
255.90€ Original price was: 255.90€.159.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 159.90€.
Τραπέζι Κουζίνας RENOII, με υψηλή ποιότητα κατασκευής, επεκτεινόμενο, μοντέρνου και πρακτικού σχεδιασμού σε χρώμα SONOMA. Με ευρύχωρη επιφάνεια και στιβαρή στήριξη 140(180)x80x75. Κατάλληλο για την τραπεζαρία.
| Βάρος | 52 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 140-180x80x75cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
TO-RENOIITABLE
Κατηγορία: ΤΡΑΠΕΖΙΑ
Σχετικά προϊόντα
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ MDF 70Χ70 εκ. HM8438.01 ΣΤΑΧΤΙ ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
55.31€
Κωδικός Προϊόντος:
0602846-HM8438.01
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ MDF 70Χ70 εκ. HM8438.03 ΔΡΥΣ ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμο
55.31€
Κωδικός Προϊόντος:
0602848-HM8438.03
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΑΠΟ MDF 80Χ80 εκ. ΜΑΥΡΗ HM8439.02
Διαθέσιμο
63.00€
Κωδικός Προϊόντος:
0602850-HM8439.02
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6301.01–140x80x3.5(πάχος)εκ
Διαθέσιμο
160.76€
Κωδικός Προϊόντος:
0612835-HM6301.01
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣΙΦ ΞΥΛΟ ΑΚΑΚΙΑΣ HM6303.01–200x100x3.5(πάχος)εκ
Διαθέσιμο
261.53€
Κωδικός Προϊόντος:
0612837-HM6303.01
Τραπέζι Houston Γκρι-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-3
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
Τραπέζι Houston Λευκό-Μαύρο 160x80x77cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
GR-HOUSTONTAB160-2
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x80x77cm |
