ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΟΔΟΧΗΣ DALTON HM2068.01 ΜΕΛΑΜΙΝΗ ΣΕ WENGE-ΜΠΕΖ 240x80x106Υεκ.
299.99€ Original price was: 299.99€.230.76€Η τρέχουσα τιμή είναι: 230.76€.
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x23cm
419.90€ Original price was: 419.90€.299.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 299.90€.
Το ορθοπεδικό στρώμα της εταιρείας Chic Strom διαθέτει ελατήρια ανοιχτού τύπου (Bonnel Springs) υποστηριζόμενα από μια ενιαία ατσάλινη ράβδο με σκοπό να παρέχουν μεγάλη αντοχή και σταθερότητα.
- 108 ελατήρια/ m2
- Περιμετρική στήριξη foam
- Feltron συνθετικό
- Foam 1, 5 cm
- βάτα polycotton
- Ύφασμα τύπου ζακάρ PLP
- 3 έτη εγγύηση
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x23cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
CHI-118008
Κατηγορία: ΣΤΡΩΜΑΤΑ
Σχετικά προϊόντα
ΣΤΡΩΜΑ DELUXE 3D Μονό (CHIC STROM) 90x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-119001
| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x27cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106093
| Βάρος | 31 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ FRESH 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x27
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-106089
| Βάρος | 27 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x200x27cm |
ΣΤΡΩΜΑ SUPER 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 140x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-118006
| Βάρος | 24 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 140x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Διπλό (CHIC STROM) 160x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112270
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 160x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 120x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112266
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 120x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET 3D Ημίδιπλο (CHIC STROM) 140x200x23cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112268
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 140x200x23cm |
ΣΤΡΩΜΑ VELVET Μονό 90x200x23cm (CHIC STROM)
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
CHI-112263
| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Προέλευση | Ελληνικής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x200x23cm |
