Ραφιέρα Pavi Βελανιδιά 50×33.8×197.2cm
159.84€ Original price was: 159.84€.79.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 79.90€.
Ραφιέρα Pavi, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε ιδιαίτερη απόχρωση βελανιδιάς.
Το έπιπλο διαθέτει:
• Ράφια για την τοποθέτηση βιβλίων, διακοσμητικών και προσωπικών αντικειμένων,
• Ένα συρτάρι, για έξτρα αποθηκευτικό χώρο
Μπορείτε να το συνδυάσετε με τα υπόλοιπα προϊόντα της σειράς Pavi, για ένα αποτέλεσμα που θα τραβήξει τα βλέμματα και θα κερδίσει τις εντυπώσεις.
Οι ραφιέρες είναι εντυπωσιακά έπιπλα με το προνόμιο του αποθηκευτικού χώρου, μπορούν να τοποθετηθούν σε οποιοδήποτε χώρο καλύπτοντας κάθε ανάγκη σας. Η ραφιέρα είναι πάντα μία καλή ιδέα για το σπίτι σας, υπολογίστε σωστά το χώρο σας, και επιλέξτε το κατάλληλο προϊόν, σύμφωνα πάντα με το γούστο και την αισθητική σας
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 50×33.8×197.2cm |
Σε απόθεμα
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Λευκή-Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Belle Λευκό 102.5x41x152.5cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 52 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Διαστάσεις | 102.5x41x152.5cm |
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 90x40x151cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 90x40x151cm |
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 68x30x176cm |
Βιβλιοθήκη SHALTINO 60x40x114cm Sonoma
Διαθέσιμο
| Βάρος | 32 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 60x40x114cm |
Βιβλιοθήκη Solo 2S 60x41x197 Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 60x41x197cm |
Βιβλιοθήκη Timmy Λευκό-Γραφίτη-Γκρι 46.8x36x199cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Λευκό,Γραφίτης,Γκρι |
| Διαστάσεις | 46.8x36x199cm |
Ραφιέρα Beril Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
