Βιβλιοθήκη Gaming Sonoma 75x188x30cm
94.97€
Διαστάσεις 75x188x30cm (MxYxB)
Χρώμα Φυσικό Sonoma
10 ράφια
1 αφαιρούμενο διακοσμητικό X ράφι
2 εναλλάξιμα διακοσμητικά σταυρωτά ράφια
Φαρδιά πόδια
Υλικό κατασκευής μελαμίνη 16mm
Διαστάσεις συσκευασίας 38,5x190x13 cm
Βάρος συσκευασίας 38,50 Kg
Σε όλα τα έπιπλα της σειράς προσθέτουμε επιπλέον μεταλλικά στηρίγματα ραφιών για αντικατάσταση των πλαστικών που παρέχει ο κατασκευαστής
| Βάρος | 1000 κ. |
|---|
Κωδικός προϊόντος:
AD_KTP-910-SS-1
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Top Mix Ραφιέρα 40x33x183cm Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-TOPREG1D1S
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 40x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×197.2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2D1S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×197.2cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Santes Χρυσό Δρυς-Γραφίτης 90x42x197.5cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SANTES1S
| Βάρος | 55 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x197.5cm |
Βιβλιοθήκη Trendline Λευκό ματ με φυσικό 64x182x26cm
Διαθέσιμο
55.97€
Κωδικός Προϊόντος:
AD_KTP-350-DX-1
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
Ραφιέρα Alex 84x36x133εκ Γραφίτης-Σονόμα-Λευκό
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH2D
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 84x36x133cm |
