Βιβλιοθήκη Milen 33x33x185.2cm Λευκή
122.90€ Original price was: 122.90€.59.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 59.90€.
Βιβλιοθήκη Solo 2S 60x41x197 Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
223.90€ Original price was: 223.90€.139.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 139.90€.
Βιβλιοθήκη Regal 68x30x176cm Σονόμα
99.00€ Original price was: 99.00€.65.90€Η τρέχουσα τιμή είναι: 65.90€.
Βιβλιοθήκη Regal, 60x30x176cm, υψηλής ποιότητας και αντοχής, σε σονόμα απόχρωση.
Το έπιπλο διαθέτει ράφια για τοποθέτηση βιβλίων και διακοσμητiκών, σε ιδιαίτερο σχεδιασμό.
Ιδανική λύση για να διακοσμήσετε και να οργανώσετε τον χώρο σας, χαρίζοντας κομψότητα.
| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 68x30x176cm |
Σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος:
GR-REGAL
Κατηγορία: ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ
Σχετικά προϊόντα
Βιβλιοθήκη Neptune Λευκό-Σονόμα 45x40x197cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-NEPTUNE3S
| Βάρος | 42 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 45x40x197cm |
Βιβλιοθήκη Pavi Βελανιδιά 84.3×33.8×197.2cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-PAVI2D1S-84
| Βάρος | 49 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 84.3×33.8×197.2cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x183 Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-183
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x183cm |
Βιβλιοθήκη Reg 80x33x85cm Σονόμα Χαμηλή
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-REG80-85
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x33x85cm |
Βιβλιοθήκη Solo 2S 60x41x197 Sonoma με Wenge και MDF Καμπυλωτό τελείωμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-SOLO2S
| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα,Βέγκε |
| Διαστάσεις | 60x41x197cm |
Ραφιέρα Alex 44x36x194εκ Γραφίτης-Λευκό-Σονόμα
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-ALEXSH1D
| Βάρος | 37 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γραφίτης,Σονόμα,Λευκό |
| Διαστάσεις | 44x36x194cm |
Ραφιέρα Beril 2D2S Ανθρακί-Χρυσό Δρυς 90x42x170cm
Διαθέσιμο
Κωδικός Προϊόντος:
TO-BERIL2D2S
| Βάρος | 63 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Χρυσός Δρύς,Ανθρακί |
| Διαστάσεις | 90x42x170cm |
