ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9575.40 ΣΕ ΑΣΗΜΙ ΧΡΩΜΑ-7 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 41x41x176Y εκ.
18.99€
| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|
Σε απόθεμα
Ο καλόγερος ΗΜ9575.40 είναι ένα έπιπλο χρησιμότατο για κάθε χώρο. Είναι μεταλλικός με τρίποδη βάση και παρέχει 7 θέσεις κρέμασης με «μπαλάκι» στις άκρες. Πρόκειται για ένα πανέμορφο κομμάτι που θα ομορφύνει την είσοδο του σπιτιού ή του επαγγελματικού σας χώρου.
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ:
41x41x176Υ εκ.
ΥΛΙΚΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ:
Ο καλόγερος είναι μεταλλικός με ηλεκτροστατική βαφή. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι μια διαδικασία ξηρής επίστρωσης που χρησιμοποιείται ως μεταλλικό φινίρισμα. Η ηλεκτροστατική βαφή είναι η επίστρωση ξηρής σκόνης μέσω ηλεκτροστατικής διαδικασίας, η οποία στη συνέχεια «κολλάει» στο μέταλλο μέσω της θερμότητας.
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ:
Ένα σκούπισμα με ένα πανάκι είναι αρκετό για να καθαρίσετε τον καλόγερο.
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ MERCURY HM8609.02 ΞΥΛΟ ΟΞΙΑ- ΜΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ37X176Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9574.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-8 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 48x48x173Υεκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ HM9575.01 ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ-7 ΣΗΜΕΙΑ ΚΡΕΜΑΣΗΣ 41x41x176Y εκ.
Διαθέσιμο
ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ JUDE HM0040.01 ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΜΑΡΜΑΡΟ Φ 37xΥ176 εκ.
Διαθέσιμο
Καλόγερος ρούχων Bamile pakoworld λευκό μέταλλο και rubberwood σε φυσική απόχρωση 51x63x175εκ
Διαθέσιμο
Κρεμάστρα Pavi Βελανιδιά 80x23x100cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Βελανιδιά |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Sara Γκρι 90x10cm
Διαθέσιμο
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Γκρί |
| Διαστάσεις | 90x10cm |
Κρεμάστρα Τοίχου Wie 80x23x100εκ Σονόμα
Διαθέσιμο
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πάνελ Επενδεδυμένο (MF PB) |
| Προέλευση | Ευρωπαϊκής Κατασκευής |
| Χρώμα | Σονόμα |
| Διαστάσεις | 80x23x100cm |
